רונית אזולאי

 תודעה רב תחומית.
מאמנת אישית. התמחות בדיוק תהליכים, איזון רגשי, קריירה.
יועצת לעסקים. שיווק, אסטרטגיה וראיה מערכתית.
מנחת סדנאות הוויתיות. ערבי השראה.
כותבת. ספר,שירת נפש, הגיגים ותובנות תודעה. 

אה.. ומעצבת חובבת שנהנית מכל רגע של יצירה : )

 

 

 

התחלתי את המסע. בעצם המסע התחיל אותי.
הכלי הכי חזק שיש לנו הוא הניסיון. ניסיון שמהווה ידיעה. ניסיון אמיתי. 

וכך יצא שרכשתי כלים במהלך השנים להבנה של נפש האדם. פסיכולוגיה. אימון. אישי. עסקי. זוגיות. לימודי תת מודע. תודעה גבוהה. ביואורגונומי. נומרולוגיה. תדרים. עולם הנפש דרך הקבלה. 

הנחתי את אותי על שולחן הניתוחים והתחלתי לחקור. כבר לא הייתה ברירה. הייתי חייבת תשובות. לנתח. להבין. לבדוק. איך זה אצלי. איך זה אצל אחרים. חוקרת. מנתחת וחוקרת ועוד חוקרת. כל אינטראקציה. אישית. בינאישית. אנתרופולוגית. פסיכולוגית. נפשית. חברתית. הפכתי עצמי לשפן ניסיונות של המחקר. למען משימת חיים. להבין נפש. הנפש הלא שקטה שבי היא שיצאה למסע. דרך מקומות קשים שנפש לא אמורה להכיר. דרך מצבי חיים שמרסקים ומחברים אותך מחדש. אבל גם דרך היכולת  לחזור עם כוחות .

אולי. זה הניסיון בלהיות אדריכלית. מפיקת אירועים. סמנכ״ל חברה. מנהלת כספים. אחראית רישום בקייטנות. מנהלת משרד. מנהלת תיקי לקוחות. כותבת תוכן. מנהלת שיווק.  תפקידים שונים ומגוונים שמעבר לוורסטיליות שלהם היו תמיד לצד עזרה לאנשים. אולי הניסיון הזה הוא מה שאיפשר לי לצעוד בדרך המיוחדת להבנת אנשים. חברויות ומערכות יחסים היו קרקע פוריה למחקר על יחסים וזוגיות. על רצונות. על הבנות. על השקפות. שאיפות. פחדים. תת מודע. מסיכות. מודע. אמת.
ואולי. אלה היו שנים כבעלים של בית ספר לריקוד. הרקדות. כורואוגרפיה. הפקות פסטיבלים ותקלוט שאיפשרו התבוננות במאות רוקדים ממבט על.שהלימוד אותם איפשר התבוננות אישית על אינטראקציות. התנהגויות. מעמדות. יחסים. כשלונות והצלחות. אולי זה מה שגרם לי להתאהב בלכוון אנשים ולחקור עוד.

אולי.
מה שכן בטוח.
זה שהחקירה העצמית. להתמודד עם הפחדים והמורכבות של נפש שזועקת להבין. המסע הזה שלקח אותי למקומות שלא ידעתי שקיימים. הובילו אותי לכאן. העזרה וההכוונה שקיבלתי. הניסיון גם בלהיות מטופלת בעצמי שלימד אותי להבין את שני צידי המטבע. ההשראה שמקבלת עד היום ממאומנים. ממורים. קולגות. אנשים וחברים שמאפשרים העמקה. שלימדו ומלמדים אותי כל פעם משהו חדש שמרחיב את ההבנה והידיעה.

באחד מרגעי הקושי אמרה נפשי מתוכי: ״כשאת מתפרקת זכרי את כל חלקייך״
זוכרת. ומתוך המסע הזה וחלקיו. מורכב הפאזל.

ומבחינתי זה להיות סאונדוומן על מיקסר גדול שמכוונת את הסאונד או כמו החיפוש של תחנת רדיו עד שמגיעים לתדר הנכון. כזה. רק של נפש. פיינטיונינג. לכוונן.

כיף שאתם כאן : )

רונית 

באתר תמצאו תובנות. עצות. השראות. הכוונה
הבלוג של המצפן הלב. הנפש. המסע.
בלוג התובנות מהמודע. מהתודעה.
הקלפים של המצפן מיקוד פנימי.
ציטוטי המצפן השראה ועיצוב.

מוזמנים לכתוב לי או להתקשר: פרטים כאן